O nas

O firmie

Jesteśmy firmą obsługującą teren województwa lubelskiego i okolic. Nasza działalność to wynajem samochodów charakteryzujących się bogatym wyposażeniem przy zachowaniu rozsądnej oferty cenowej. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta. Działamy tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom ciągle zmieniającego się rynku, a świadczony przez nas wynajem samochodów był konkurencyjny.

Nasza specjalizacja to wynajem aut zastępczych z OC sprawcy!

Masz pewność, że otrzymasz za darmo auto, którym możesz jeździć na koszt OC sprawcy. Podstawimy je w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce również zupełnie bezpłatnie!

Nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wynajmem auta zastępczego. Nie pobierzemy od Ciebie żadnej kaucji. Auto otrzymasz od momentu powstania szkody do zakończenia naprawy, a w przypadku szkody całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania oraz dodatkowo czas na zakup nowego samochodu.

Pamiętaj! Gdy ubezpieczyciel organizuje Ci samochód zastępczy otrzymasz go na technologiczny czas naprawy, czyli może się okazać że Twojego samochodu nie zaczęto jeszcze naprawiać a auto zastępcze zostaniesz zmuszony już zwrócić. Masz 100% pewności że nie zostaniesz obciążnoy żadnym kosztami za wynajem. Nasza firma wszelkich należności wobec ubezpieczyciela dochodzi sama, również na drodze sądowej. Dla nas liczy się zadowolenie Klienta, dlatego bardzo cenimy Jego wygodę oraz czas. Skontaktuj się z nami a udzielimy wszystkich odpowiedzi na Twoje pytania.

Kasia Szczotka

@
Co do obsługi to świetna, widać zainteresowanie klientem. W temacie aut... polecam jak najbardziej, auta nowiutkie, zadbane, czyste. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam każdemu komu potrzebne auto!!!

Piotrek Wójtowicz

@
Bardzo rzetelna obsługa, świetny kontakt, samochody nowe bardzo zadbane, bardzo szeroki wybór aut i cena bardzo odpowiednia do jakości i klasy aut jak najbardziej polecam i dziękuję za współpracę

Ewelina Pardyka

@
Korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona! Rewelacyjna i pomocna obsługa, jakość samochodu na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję i z pewnością skorzystam w przyszłości:)

Piotr Kowalczyk

@
Korzystałem z auta z polisy sprawcy i jestem bardzo zadowolony.Autko sprawne wysokiej klasy,czyste i zadbane bez zarzutów.Polecam wszystkim tą wypożyczalnie i nie będziecie żałować.Personel uprzejmy i służy dobrymi radami!SUPER :)

Olga Pe

@
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Ceny bardzo przystępne, nowe i dobrze wyposażone samochody. Jak narazie najlepsi!!! :) Polecam

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z AUTA OFEROWANEGO PRZEZ FREECAR?