Auto z oc sprawcy
8 gru 2015

Miałeś stłuczkę lub kolizję i jesteś poszkodowany?

Zadzwoń do nas! Samochód zastępczy podstawimy Ci od ręki, gratis!
auto-z-oc-sprawcy

Skorzystaj z darmowego samochodu zastępczego, który należy się Tobie w ramach OC sprawcy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my w ramach ubezpieczenia sprawcy kolizji zajmiemy się zorganizowaniem dla Ciebie auta na czas naprawy zupełnie za darmo. Sprawdź, z którego auta możesz skorzystać. Auto zastępcze to już nie problem, u nas zastępczy pojazd otrzymasz od ręki, a w dodatku nie zapłacisz za niego ani złotówki! Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalna obsługa na każdym etapie wynajmu oraz merytoryczna pomoc przy likwidacji szkody z OC Twojego pojazdu. Tylko u nas dostaniesz dodatkowo ubezpieczony samochód bez kaucji oraz bez limitu kilometrów, a w dodatku podstawimy go we wskazany pod Ciebie adres.

auto-zastępcze

Masz pewność, że otrzymasz za darmo auto, którym możesz jeździć na koszt OC sprawcy. Podstawimy je w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce również zupełnie bezpłatnie! Nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wynajmem auta zastępczego. Nie pobierzemy od Ciebie żadnej kaucji. Auto otrzymasz od momentu powstania szkody do zakończenia naprawy, a w przypadku szkody całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania oraz dodatkowo czas na zakup nowego samochodu. Zajmiemy się również odholowaniem Twojego uszkodzonego pojazdu w ramach polisy OC sprawcy zdarzenia.

uwaga

Pamiętaj!

Gdy ubezpieczyciel organizuje Ci samochód zastępczy otrzymasz go na technologiczny czas naprawy, czyli może się okazać że Twojego samochodu nie zaczęto jeszcze naprawiać a auto zastępcze zostaniesz zmuszony już zwrócić. Ponadto w umowie będzie zapis o kaucji (od 1000zł) i o udziale własnym w szkodzie częściowej (od 1000zł) oraz przy szkodzie całkowitej lub przy kradzieży (5000zł)

monety

Masz 100% pewności,

Że nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami za wynajem. Nie pobieramy kaucji i nie mamy udziałów własnych! Wszelkich należności wobec ubezpieczyciela dochodzimy sami. Dla nas najważniejszy jest Klient, bardzo cenimy Jego wygodę oraz czas. W przypadku kiedy ubezpieczyciel nie pokryje pełnej kwoty za wynajem auta zastępczego Klient nie dokłada ani złotówki!