Auto z oc sprawcy
8 Gru 2015

Miałeś stłuczkę lub kolizję i jesteś poszkodowany?

Zadzwoń do nas! Samochód zastępczy podstawimy Ci od ręki, gratis!
auto-z-oc-sprawcy

Skorzystaj z darmowego samochodu zastępczego, który należy się Tobie w ramach OC sprawcy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my w ramach ubezpieczenia sprawcy kolizji zajmiemy się zorganizowaniem dla Ciebie auta na czas naprawy zupełnie za darmo. Sprawdź, z którego auta możesz skorzystać. Auto zastępcze to już nie problem, u nas zastępczy pojazd otrzymasz od ręki, a w dodatku nie zapłacisz za niego ani złotówki! Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalna obsługa na każdym etapie wynajmu oraz merytoryczna pomoc przy likwidacji szkody z OC Twojego pojazdu. Tylko u nas dostaniesz dodatkowo ubezpieczony samochód bez kaucji oraz bez limitu kilometrów, a w dodatku podstawimy go we wskazany pod Ciebie adres.

auto-zastępcze

Masz pewność, że otrzymasz za darmo auto, którym możesz jeździć na koszt OC sprawcy. Podstawimy je w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce również zupełnie bezpłatnie! Nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wynajmem auta zastępczego. Nie pobierzemy od Ciebie żadnej kaucji. Auto otrzymasz od momentu powstania szkody do zakończenia naprawy, a w przypadku szkody całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania oraz dodatkowo czas na zakup nowego samochodu.

uwaga

Pamiętaj!

Gdy ubezpieczyciel organizuje Ci samochód zastępczy otrzymasz go na technologiczny czas naprawy, czyli może się okazać że Twojego samochodu nie zaczęto jeszcze naprawiać a auto zastępcze zostaniesz zmuszony już zwrócić. Ponadto w umowie będzie zapis o kaucji (od 1000zł) i o udziale własnym w szkodzie częściowej (od 1000zł) oraz przy szkodzie całkowitej lub przy kradzieży (5000zł)

monety

Masz 100% pewności,

Że nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami za wynajem. Nie pobieramy kaucji i nie mamy udziałów własnych! Wszelkich należności wobec ubezpieczyciela dochodzimy sami. Dla nas najważniejszy jest Klient, bardzo cenimy Jego wygodę oraz czas. W przypadku kiedy ubezpieczyciel nie pokryje pełnej kwoty za wynajem auta zastępczego Klient nie dokłada ani złotówki!